Безкоштовна професійна перепідготовка для учасників АТО та членів їх сімей

Дата: 26.04.2021 17:09

Проєкт “Норвегія-Україна”

Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему

В рамках проекту «Україна-Норвегія» Херсонський державний аграрно-економічний університет здійснює безкоштовну професійну перепідготовку для учасників АТО та членів їх сімей.

Виконавцями основної частини проєкту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проєкту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують наступні документи:

- свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України),

- спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу,

- спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Ціллю проєкту є ефективне впровадження моделі професійної адаптації в державну систему України:

- військовослужбовців,

- ветеранів

- та членів їхніх сімей.

Завдання проєкту наступні:

1. Підвищення ступеня соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, ветеранів та членів їхніх сімей до умов цивільного життя.

2. Розробка і застосування на практиці стійкої моделі соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

3. Надання методичної та консультативної  допомоги керівникам громадських організацій, регіональним представникам Міністерства у справах ветеранів, місцевим органам влади.

4.Поширення досвіду виконання проєкту і його впровадження в державну систему адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей по всій території України.

Більш детально ознайомитися з інформацією можна за посиланнями:

1) https://ifsa.kiev.ua/proekt-ukraina-%E2%80%93-norvegiya/

2) http://www.ksau.kherson.ua/