Ознайомча зустріч із Юрієм Палічевим та Ігорем Шепченко

Дата: 20.04.2021 11:03

15 квітня 2021 року в адміністративному приміщенні Присиваської сільської ради відбулась робоча зустріч з Юрієм Палічевим директором ТОВ "Інвестиційне агентство розвитку сільських територій", головою правління ГС "Дороги вина та смаку Херсонщини" та Ігорем Шепченко засновником ТОВ "Інвестиційне агентство розвитку сільських територій"стосовно перспектив розвитку туризму в громаді.

Під час зустрічі головний спеціаліст з питань розвитку територій та інвестицій Чернова Олена Михайлівна презентувала результати проведеної роботи у сфері розвитку туризму Присиваської територіальної громади.  Також начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнієнком Євгенієм Михайловичем було представлено проект розміщення точок туристичного маршруту та сільських «зелених» садиб на платформі «GoogleEarth».

Підсумком зустрічі стало визначення трьох орієнтовних напрямків співпраці:

1. Модернізація систем зрошення, які знаходяться у комунальній власності.

2.  Розвиток бальнеологічно-курортної сфери.

3. Взаємодія у рамках проекту "Дороги вина та смаку Херсонщини", а також участь у серії пікнікових фестивалів. Надання допомоги у організації та створенні підприємства повного циклу переробки баранини.

Завершенням зустрічі стало відвідування краєзнавчого музею в селі Григорівка.

статтю підготували начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Є.М. Корнієнко та інспектор з питань культури, туризму та спорту Ю.В. Балясна