Приєднання віддалених робочих місць ЦНАП до ПК ІІС «Соціальна громада»

Дата: 15.04.2021 09:22

Одним із пріоритетних напрямів удосконалення системи соціального захисту населення є наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальної громади. Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» дозволяє забезпечити прийом первинних документів від громадян на призначення 67 найпопулярніших соціальних допомог, житлових субсидій, пільг в  територіальній громаді  за місцем їх проживання та передавати їх в електронному вигляді органу соціального захисту населення районної державної адміністрації, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації.

З метою надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям Присиваської територіальної громади із застосуванням електронного документообігу до Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» приєднано:

- 07 квітня 2021 року - Строганівський старостинський округ територіальної громади;

- 13 квітня 2021 року - Іванівський старостинський округ територіальної громади.