Розпочинається збір голосів за проєкти Бюджету участі 2021!

Дата: 14.04.2021 15:30

Шановні жителі Присиваської територіальної громади!

Раді повідомити, що вже 15 квітня розпочинається онлайн-голосування за проєкти Бюджету участі в 2021 року, до якого було допущено 12 проєктів:

Проєкт №1 - «Міс Фітнес» – Брода Анастасія Іванівна, с. Павлівка; бюджет – 29 700,00  грн. Категорія проєкту: спорт.

Проєкт №2 - «Парк лав» - створення відпочинкової зони біля ставу в с.Григорівка - Лапшиков Олексій Володимирович, с.Григорівка; бюджет – 28 800,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.

Проєкт №3 - Встановлення вуличних спортивних тренажерів «МРІЯ» – Рогальська Олена Степанівна, с. Григорівка; бюджет – 27 110,00 грн. Категорія проєкту: спорт.

Проєкт №4 -  «Справжній несправжній зоопарк» - Вербінець Людмила Гаврилівна, с.Павлівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.

Проєкт №5 - «Рухова активність дітей – шлях до здоров’я!» - Кліщевська Наталя Леонідівна; с.Григорівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: охорона здоров’я.

Проєкт №7 - «Козацьке джерело» - комфортна зона відпочинку для всієї родиниКолотюк Геннадій Вікторович, с.Строганівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.

Проєкт №8 - Благоустрій проспекту Новікова – Василевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.

Проєкт №9 - Алея відпочинку – Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.

Проєкт №10 - Казковий будинок - Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.

Проєкт №12 - Вари горнятко кашку Юрченко Ксенія Іванівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.

Проєкт №13 - Громадський простір «Майже дім» - Табунщик Ірина Олександрівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.

Проєкт №14 - Вболівальники – запорука перемогиВасилевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.

У зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19 та посиленням карантинних заходів, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції цього року збір голосів за проєкти Бюджету участі в Присиваській територіальній громаді буде проходити лише онлайн на платформі громадського проєкту https://prysyvaska.pb.org.ua/.

Голосування у електронному вигляді здійснюватиметься у електронній системі https://prysyvaska.pb.org.ua/ за допомогою авторизації мешканця Присиваської територіальної громади через електронну пошту і введення ним серії та номеру свого паспорту громадянина України (посвідки на постійне проживання).

Якщо Ви вже зареєстровані на платформі, але не пам'ятаєте пароль – натискайте «Отримати новий» та відновлюйте доступ до особистого кабінету на платформі Бюджету участі.

Голосування можуть здійснювати громадяни України, яким на момент голосування виповнилось 14 років, що зареєстровані та проживають на території громади або мають довідку про місце роботи, навчання, службу чи інші документи, що підтверджують їх проживання на території Присиваської територіальної громади.

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за два проєкти.

Голосування триватиме до 28 квітня включно (14 календарних днів).

В результаті отримаємо 5 проєктів-переможців, які будуть реалізовані в 2021 році за кошти Бюджету участі.

В разі виникнення додаткових питань звертайтесь за тел.: 098 979 56 02 – Затуливітер Анастасія, спеціаліст з питань розвитку територій та інвестицій.