За які проекти голосувати: комісія з питань Бюджету участі затвердила остаточний список проектів 2021!

Дата: 12.04.2021 14:41

9 квітня члени Комісії з питань Бюджету участі вдруге в 2021 році розглянули проектні заявки, що були подані в рамках громадського проекту Бюджету участі місцевими жителями.

Нагадуємо, що в 2021 році надійшло 14 проєктних заявок від жителів Присивашшя:

1. «Міс Фітнес» – Брода Анастасія Іванівна, с. Павлівка; бюджет – 29 700,00  грн. Категорія проєкту: спорт.
  2. «Парк лав» - створення відпочинкової зони біля ставу в с.Григорівка - Лапшиков Олексій Володимирович, с.Григорівка; бюджет – 28 800,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  3.  Встановлення вуличних спортивних тренажерів «МРІЯ» – Рогальська Олена Степанівна, с. Григорівка; бюджет – 27 100,00 грн. Категорія проєкту: спорт.
  4.  «Справжній несправжній зоопарк» - Вербінець Людмила Гаврилівна, с.Павлівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.
  5.  «Рухова активність дітей – шлях до здоров’я!» - Кліщевська Наталя Леонідівна; с.Григорівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: охорона здоров’я.
  6. Оглядова вежа на Строганівському ставі - Кагадій Вікторія Петрівна, с.Строганівка; бюджет – 29 992,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.
  7. «Козацьке джерело» - комфортна зона відпочинку для всієї родиниКолотюк Геннадій Вікторович, с.Строганівка; бюджет – 29 800,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.
  8.  Благоустрій проспекту Новікова – Василевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура
  9.  Алея відпочинку – Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет –     30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  10. Казковий будинок - Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет -     30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  11. Пляжне волейбольне полеКавковська Наталя Володимирівна, с.Григорівка; бюджет – 28 817 грн. Категорія проєкту: спорт.
  12. Вари горнятко кашку Юрченко Ксенія Іванівна, с.Іванівка; бюджет –      30 000 грн. Категорія: інфраструктура.
  13. Громадський простір «Майже дім» - Табунщик Ірина Олександрівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.
  14. Вболівальники – запорука перемогиВасилевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.

На першому засіданні Комісії з питань Бюджету участі всі перелічені проекти були допущені до участі в наступних етапах конкурсу із внесенням правок та доповнень відповідно рекомендацій членів комісії.

На другому засіданні комісії з питань Бюджету участі розглянули проекти з доповненнями та допустили їх до голосування, надавши деякі рекомендації щодо внесення незначних правок.

Авторами проєктів було знято з участі в конкурсі дві проєктні заявки: проєкт № 11 «Пляжне волейбольне поле» – автор проєкту Кавковська Наталя Володимирівна, с.Григорівка; бюджет – 28 817 грн. Категорія проєкту: спорт; проєкт № 6 «Оглядова вежа на Строганівському ставі» - автор проекту Кагадій Вікторія Петрівна, с.Строганівка; бюджет – 29 992,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.

Наразі на голосування пройшли 12 проєктів і вже 15 квітня почнеться онлайн-голосування за проекти Бюджету участі в 2021 році. В зв’язку з карантинними обмеженнями через розповсюдження COVID-19 виїзні голосування проводитися не будуть. Для того, щоб проголосувати за 2 обрані проекти, необхідно буде зареєструватися на платформі громадського бюджету за посиланням https://prysyvaska.pb.org.ua/. Онлайн-голосування триватиме до 28 квітня включно.

Шановні жителі Присиваської територіальної громади! Долучайтеся до голосування! Підтримуйте своїх фаворитів, їх перемога залежить від Вашої активності!)))

Статтю підготувала спеціаліст

з питань розвитку територій та

інвестицій Анастасія Затуливітер