Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Увага! Щодо приведення до належного стану земельних ділянок вздовж автомобільних доріг загального користування!

Дата: 07.04.2021 13:24

На підставі листа від 18.03.2021 року Служби автомобільних доріг у Херсонській області, просимо власників та землекористувачів земельних ділянок, що розташовані вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення, особливо в межах населених пунктів та в’їздах-виїздах, здійснити заходи з приведення вище зазначених земельних ділянок до належного санітарного стану після зими та підтримання його у подальшому для забезпечення безпечних та комфортних умов руху.

Дякуємо за підтримку та порозуміння впровадження заходів приведення території нашої громади до належного санітарного стану та безпеки руху.