Комісія з питань Бюджету участі розглянула подані в 2021 році проєкти.

Дата: 02.04.2021 09:33

01 квітня 2021 року в Присиваській сільській раді відбулося перше засідання комісії з питань Бюджету участі, на якому розглядали подані місцевими жителями проєкти.

Бюджету участі в громаді діє вже три роки і в 2021 році подано 14 проєктів, серед яких:

1. «Міс Фітнес» – Брода Анастасія Іванівна, с. Павлівка; бюджет – 29 995,00  грн. Категорія проєкту: спорт.
  2. «Парк лав» - створення відпочинкової зони біля ставу в с.Григорівка - Лапшиков Олексій Володимирович, с.Григорівка; бюджет - 27 420,00 грн.; Категорія проєкту: інфраструктура.
  3.  Встановлення вуличних спортивних тренажерів «МРІЯ» в с.Григорівка Присиваської ТГ – Рогальська Олена Степанівна, с. Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: спорт.
  4.  «Справжній несправжній зоопарк» - Вербінець Людмила Гаврилівна, с.Павлівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  5.  «Рухова активність дітей – шлях до здоров’я!» - Кліщевська Наталя Леонідівна; с.Григорівка; бюджет – 47 500,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  6. Оглядова вежа на Строганівському ставі - Кагадій Вікторія Петрівна, с.Строганівка; бюджет - 29 830,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.
  7. «Козацьке джерело» - комфортна зона відпочинку для всієї родиниКолотюк Геннадій Вікторович, с.Строганівка; бюджет – 29 600,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм.
  8.  Благоустрій проспекту Новікова – Василевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет - 29 900,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура
  9.  Алея відпочинку – Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет –  30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  10.  Казковий будинок - Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура.
  11.  Пляжне волейбольне полеКавковська Наталя Володимирівна, с.Григорівка; бюджет – 28 817 грн. Категорія проєкту: спорт.
  12.  Вари горнятко кашку Юрченко Ксенія Іванівна, с.Іванівка; бюджет –      30 000 грн. Категорія: інфраструктура.
  13.  Публічний простір «Майже дім» - Табунщик Ірина Олександрівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура.
  14.  Вболівальники – запорука перемогиВасилевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет – 23 000 грн. Категорія: спорт.

Члени комісії з питань Бюджету участі розглянули та обговорили всі проєкти, визначили зауваження та надали пропозиції. Всі проєкти допущені до наступного етапу конкурсу, а проєктні заявки будуть відправлені із зауваженнями авторам на доопрацювання. Термін внесення правок до заявок – 7 календарних днів з дня попередньої перевірки.

А вже 9 квітня відбудеться друге засідання комісії з питань Бюджету участі, на якому буде сформований остаточний перелік проєктів, допущених до голосування.

Детальніше з проєктами можна ознайомитися за посиланням: https://prysyvaska.pb.org.ua/.