Творча акція «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

Дата: 31.03.2021 10:07

25 березня 2021 року у заочному форматі відбувся І етап щорічної обласної акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Захід проходив з метою популяризації творчості видатної української письменниці Ліни Костенко, зокрема громадянської лірики, творів патріотичного звучання, підтримки талановитої учнівської молоді Присиваської територіальної громади.

До участі у творчій акції долучилися учні закладів загальної середньої освіти віком від 12 років, які презентували твори Ліни Костенко (напрям «художнє декламування»). Другий напрям творчої акції – це художні ілюстрації до творів поетеси.

В номінації «художнє декламування» прозвучали прекрасні вірші Ліни Костенко: «Коректна ода ворогам», «Доля», «Я егоїстка?», «І все на світі треба пережити», «Пелюстки старовинного романсу», «Мати», «Біль єдиної зброї». В номінації «Художні ілюстрації до поетичних творів Ліни Костенко» були представлені роботи «Я егоїстка?», «І все на світі треба пережити», «Шипшина важко віддає плоди». Учасники продемонстрували високий рівень сценічної культури, виконавської майстерності, проявили  креативність та оригінальність в своїх художніх ілюстраціях.

За результатами оцінювання виступів та робіт учасників були підведені підсумки творчої акції.

Отже, переможцем І етапу творчої акції у номінації «Художнє декламування творів Ліни Костенко» стала учениця Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Онищенко Єлизавета (вчитель Андрушко А. С.), ІІ місце вибороли учні Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рогальська Тетяна (вчитель Сьомаш Т.А.) та Унтила Ерік (вчитель Мороз Н.М.), ІІІ місце посів учень Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Головач Антон (вчитель Андрушко А.С.). В номінації «Художні ілюстрації до поетичних творів Ліни Костенко» перемогу виборола учениця Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Яковлєва Ніна (вчитель Яковлєва О.Г.), ІІ місце – учень Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Головач Антон (вчитель Андрушко А.С.).

Вітаємо переможців та призерів І етапу творчої акції!

Відео виступу Онищенко Єлизавети:

Відео виступу Рогальської Тетяни:

Відео виступу Унтили Еріка:

Відео виступу Головача Антона:

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти