Практика діловодів МКУ імені Пилипа Орлика

Дата: 29.03.2021 08:22

В Присиваській сільській раді протягом минулого тижня проходила практика учнів 11 класу навчальних закладів Присиваської ТГ, які навчаються за спеціальністю «діловод» від Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика.

Протягом цього тижня здобувачі освіти ознайомилися з особливостями  праці діловода, набули навичок оформлення ділової документації, систематизації документів, роботи з кореспонденцією та копіювальною технікою і формуванням справ згідно номенклатури. Також учні мали унікальну можливість ознайомитися з роботою у системі електронного документообігу ASKOD.

Здобувачі освіти зарекомендували себе як відповідальні, наполегливі та старанні майбутні спеціалісти-діловоди. Ми висловлюємо вдячність керівнику практики від МКУ ім. Пилипа Орлика Кліщевській А. Ю., старостам Іваніського та Строганівського старостинських округів та працівникам апарату Присиваської сільської ради за можливісь отримати практичний досвід діловодства нашими здобувачами освіти.

Статтю підготував начальник відділу освіти,

культури, туризму, молоді та спорту

Корнієнко Є.М.