Отримано нові планшети від програми розвитку ООН

Дата: 25.03.2021 16:12

Продовжується реалізація соціального проекту «Дистанційна освіта відкриває можливості», який в рамках конкурсу місцевих ініціатив «Місцевий соціально-економічний розвиток» підтримала Програма розвитку ООН. Нагадуємо, раніше вже було отримано та передано в користування 12 нових планшетів з сім-картами дітям пільгових категорій, що навчаються в закладах загальної середньої освіти громади. Тепер учні мають змогу бути присутніми на онлайн-уроках і комунікувати з вчителем, як того вимагає дистанційний освітній процес.

Сьогодні від ПРООН надійшло ще 10 планшетів з сім-картами та 10 WI-FI-роутерів. Все обладнання буде обліковане та розподілене між навчальними закладами. Модеми буде встановлено на території шкіл для створення безкоштовного покриття мережею Інтернет. Планшети із сім-картами отримають у безкоштовне користування діти пільгових категорій, у яких відсутні гаджети. Сподіваємося, що реалізація цього проекту підвищить рівень залученості школярів до освітніх платформ дистанційного навчання, сприятиме різносторонньому розвитку особистостей та позитивно вплине на якість отриманих знань.

Від імені Присиваської сільської ради висловлюємо щиру подяку Програмі розвитку ООН в Україні за підтримку нашої ініціативи.

Статтю підготувала головний спеціаліст

з питань розвитку територій та інвестицій

Олена Чернова