Експертка Програми «U-LEAD з Європою» відвідала ЦНАП

Дата: 24.03.2021 16:44

23 березня 2021 року регіональним спеціалістом Програми «U-LEAD з Європою» здійснено перевірку стану реалізації Присиваською сільською радою проєкту по створенню Центру надання адміністративних послуг у рамках співпраці з програмою «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією NIRAS Sweden AB на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

Угодою про партнерство від 18 лютого 2020 року № 561 та Технічним Завданням передбачено:

- інституційне створення (модернізація) Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Громаді згідно технічного завдання;

- фізичне створення (модернізація) Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Громаді згідно технічного завдання;

- проведення навчання та підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів територіальної громади.

Перевіркою встановлено, що громада зі своєї сторони виконала майже усі зобов’язання та своїми діями сприяла якісному впровадженню діяльності Проєкту. На завершувальному етапі знаходяться  завдання по підключенню до електронних  реєстрів (направлені відповідні заяви на проходження тестування та подальшого підключання спеціалістів до державних реєстрів). В ІІ кварталі 2021 року планується офіційне відкриття ЦНАП в Присиваській територіальній громаді.

За результатами проведеної перевірки підписано акт приймання результатів наданих послуг за Проєктом.