Звіт сільських Будинків культури за період 15.03 – 19.03.2021 рік

Дата: 22.03.2021 16:20

Працівники сільських Будинків культури громади на минулому тижні покращували благоустрій прилеглої території та проводили вологе прибирання приміщень. Зокрема у Григорівському СБК було підрізано кущі, працівниками Павлівського СБК продовжено роботу по будівництву альтанки. На території Строганівського СБК розпочалися роботи по облаштуванню квіткових клумб, ремонту стендів та огорожі міні-футбольного поля із штучним покриттям, працівники Іванівського СБК обрізали та пересадили декоративні кущі. Інструктор-методист з фізичної культури та спорту Іванівського СБК провів ремонт спортивного інвентарю та оновив фото на стенді "Наші чемпіони" в спортивному клубі «Старт».

В Іванівському, Строганівському та Павлівському СБК проходить підготовка робіт на обласну виставку образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці», яка буде проходити з 7 квітня до 20 червня 2021 року у м. Херсоні у виставковій залі етно-культурного комплексу «Херсонська Світлиця» (пр-т. Ушакова, 16).

Колективи сільських будинків культури активно проводять роботу зі створення музейних кімнат історії сіл громади та збирають експонати для побудови експозиції.

Статтю підготувала інспектор

з питань культури, туризму та

спорту Ю.В. Балясна