Про призупинення занять з навчального курсу «Юний турист» та англійської мови!
Дата: 18.03.2021 14:02
Кількість переглядів: 456
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/51c155e322a8bcd2437f72d20b15e489.png)
Шановні жителі Присиваської територіальної громади!
Відповідно до рішення обласної регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2021 року, учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти Херсонської області з 18 березня 2021 року переведено на дистанційне навчання.
Тому повідомляємо, що проведення занять з навчального курсу «Юний турист» та занять з англійської мови, які проходили на базі Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, тимчасово призупинено.
Про відновлення навчальних курсів буде повідомлено додатково на офіційному сайті громади та в групі на Фейсбуці.
« повернутися