Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Цікава новинка для шкільних бібліотек

Дата: 18.03.2021 13:58

17 березня 2021 року  директори закладів загальної середньої освіти  отримали по одному примірнику книги «Секрети вітру» (автори Г. Шмідт, Г. Манів), прочитавши яку здобувачі освіти зможуть дізнатися, як утворюється вітер, що таке роза вітрів, що таке «зелена» енергетика, навіщо потрібні і як працюють сучасні вітряки,  як власноруч зробити флюгер, повітряного змія, а також багато інших захоплюючих історій про секрети вітру. Книга виготовлена з високоякісних матеріалів, гарно ілюстрована, тому обов’язково сподобається читачам молодшого шкільного віку!

Дякуємо начальнику ТОВ «Сивашенергопром» Немченко А.М. за такий цікавий подарунок!

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти