Відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Дата: 15.03.2021 08:21

12 березня 2021 року в адміністративній будівлі Присиваської сільської ради відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому були присутні начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнієнко Є. М. (голова комісії) та члени комісії: інспектор з питань освіти Мельник О. М., вчитель української мови та літератури Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мороз Н. М., вчитель математики Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Задорожнюк С. І., заступник директора з виховної роботи Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Даниленко І.Г., директор Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чеботарьова Л. К.

На засіданні комісія розглянула питання про виконання графіка роботи атестаційної комісії ІІ рівня та питання вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, які атестуються в 2020-2021 навчальному році на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічних звань шляхом розгляду характеристик, які подані керівниками навчальних закладів.

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти