До уваги сільським підприємцям, фермерам, власникам сільських кооперативів: розпочинається Кооперативна школа «Коополія» у рамках програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

Дата: 12.03.2021 18:26

У Херсонській області розпочато реалізацію п’ятирічної Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО) (далі – програма АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

У рамках програми АГРО для сільгосптоваровиробників, фермерських та особистих селянських господарств, які вже провадять свою господарську діяльність в сільськогосподарському кооперативі та мають бажання посилити його роботу, а також тих, хто лише має наміри об’єднатися та створити такий кооператив,                             16 березня 2021 року о 12.00 проводитиметься День відкритих дверей Кооперативної школи «Коополія» (посилання на онлайн участь у сервісі ZOOM - https://cutt.ly/wzUVCdM).

Під час заходу учасники матимуть можливість познайомитися з тренерами та дізнаються про переваги навчання в Кооперативній школі, отримають інформацію про актуальні безкоштовні можливості навчання, експертного консультування та перспективної співпраці з програмами USAID для кооперативів.

Крім того, для подальшої безкоштовної участі у 10 вебінарах від Кооперативної школи «Коополія» потрібно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/YzUVAhz.

Під час таких вебінарів висвітлюватимуться особливості створення, членства, управління та підвищення ефективності діяльності сільськогосподарських кооперативів, а за результатами вебінарів та подальшої активності, кооперативи можуть отримати фінансування від Проекту АГРО.