Участь в засіданні науково-методичної ради

Дата: 12.03.2021 08:25
Кількість переглядів: 737

Фото без опису

11 березня 2021 року інспектор з питань освіти Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Присиваської ТГ О. Мельник взяла участь в І засіданні науково-методичної ради, яке організоване КЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в онлайн-режимі. Тема засідання: «Про взаємодію з центрами професійного розвитку педагогічних працівників, відділами освіти ОТГ».

Під час засідання були розглянуті актуальні питання розвитку освіти в Херсонській області шляхом обговорення основних напрямів взаємодії Херсонської академії неперервної освіти з центрами професійного розвитку педагогічних працівників та відділами освіти області. Також на засідання було затверджено новий склад науково-методичної ради на 2021 рік, оголошені теми засідань на 2021 рік,  було озвучено інформацію про кількість відділів освіти та центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Так, в Херсонській області станом на сьогодні функціонує 40 відділів освіти, 9 відділів освіти знаходяться у процесі створення та функціонують 14 центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Одним з основних питань засідання було обговорення системи роботи центрів професійного розвитку педагогічних працівників, які активно створюються в області у зв’язку з реформою децентралізації. Також було наголошено на необхідності створення  в області нових центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Під час засідання було презентовано досвід роботи Бериславського та Зеленопільського центрів професійного розвитку педагогічних працівників, найголовнішим вектором діяльності яких є здійснення консультативної діяльності та надання методичної допомоги педагогічним працівникам та керівникам навчальних закладів. Під керівництвом центрів функціонують школа молодого педагога, фахові творчі групи, майстер-класи, семінари, семінари-практикуми та ін., тематика яких формується на основі вподобань педагогічних працівників. Предметом обговорення даних об’єднань є впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, особливості організації дистанційного навчання, проведення сучасного уроку, питання атестації, проведення ЗНО, проблеми дитячого суїциду, роботу з обдарованими дітьми та ін. Мета цих об’єднань – це обмін досвідом між педагогічними працівниками. Таким чином, консультантами центрів проводиться вичерпна роз’яснювальна робота з педагогами.

Також в ході засідання представлено досвід роботи організації у школах інноваційних методик виховної роботи з врахуванням технологій дистанційного навчання та затверджено низку програм позашкільної освіти еколого-натуралістичного напрямку.

 

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти

Оксана Мельник

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь