Участь в змаганні з баскетболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 11.03.2021 15:28

За програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Присиваської сільської ради у 2020-2021 навчальному році 03 березня 2021 року на базі Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено відбірковий етап з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Перші місця посіли команда Строганівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (юнаки) та команда Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дівчата).

Відповідно до програми обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у березні–травні 2021 року команди територіальних громад розподілили по групах для проведення зональних змагань І етапу. Присиваську територіальну громаду віднесли до групи разом з командами Генічеської та Новотроїцької громад.

09 березня в місті Генічеськ на базі ДЮСШ відбулись зональні змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти, в якій прийняли участь команди громади, що посіли перше місце у відбірковому етапі в громаді. Команда Строганівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (юнаки) та команда Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дівчата) в групі зайняли ІІ місце.

Статтю підготувала інспектор з

питань культури, туризму та