8 Березня – Міжнародний жіночий день

Дата: 05.03.2021 18:32

Упродовж віків жінка залишається основою суспільства, берегинею родинного вогнища та надійною опорою для чоловіків. Позаяк саме жінкам природа дарувала одночасно стихійну та лагідну силу, безмежне терпіння, вміння любити та прощати. Краса жінки надихає, її ніжність та теплота розтоплюють найсуворіші серця, а здатність давати життя викликає захоплення та повагу.

Проте життя сучасної жінки не обмежується лише родиною. Сьогодні жінки світу активні учасники суспільного, культурного та економічного життя. Лікарки, освітянки, науковці, політикині, бізневумен, чимало з них на рівні з чоловіками присвятили себе й такій, здавалося б, не зовсім жіночій справі – військовій службі.

Від імені сільського голови Присиваської територіальної громади Кліщевського С.О., сільських депутатів, членів виконавчого комітету та працівників апарату сільської ради, вітаємо жінок з 8 березня! Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому!

Колективи сільських будинків культури громади приєднуються до привітань та пропонують переглянути онлайн привітання до Міжнародного жіночого дня:

- Григорівський СБК «Жінка– величне, дивне, ніжне слово»:

Павлівський СБК «Від щирого серця»:

- Строганівський СБК «Бережіть жінку»:

- Іванівський СБК «О, жінко, ти- мрія,ти-весна!»:

Статтю підготували: начальник

відділу освіти, культури, туризму,

молоді та спорту Є.М. Корнієнко та

інспектор з питань культури, туризму

та спорту Ю.В. Балясна