З 03 по 05 березня 2021 року проводитиметься щорічна аграрна конференція

Дата: 02.03.2021 11:00

Вже традиційно на території ККЗ «Ювілейний» (м.Херсон, вул. Перекопська, 11) з 03 по 05 березня 2021 року проводитиметься щорічна Південна агропромислова виставка «Фермер-2021», під час якої відбудеться аграрна конференція «Інтеграція в ланцюги доданої вартості».

В рамках конференції проводитимуться заходи, в ході яких опрацьовуватимуться актуальні питання сьогодення агропромислової галузі, зокрема надання державної підтримки аграріям, розбудова зрошувальних мереж, розвиток крафтових виробництв та агротуризму, застосування новітніх технологій в сферах аквакультури, бджільництва та рослинництва.

Цілями конференції є підвищення обізнаності аграріїв щодо можливостей залучення фінансування в розбудову господарств, збільшення ефективності ведення господарської діяльності суб’єктів агропромислової галузі, пошук стабільних каналів реалізації сільськогосподарської продукції та розширення ринків збуту.

Учасники конференції – суб’єкти агропромислової галузі, урядовці, експерти з питань економічного розвитку, громадські організації та науковці.

Запрошуємо прийняти участь у заході.

Початок пленарної частини конференції 04 березня 2021 року о 10:00. Заходи транслюватимуться в «прямому ефірі» на фейсбуці та надаватимуть можливість приєднатися до участі в режимі он-лайн.