Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Співак Артем Мєх задекларував доходи

Дата: 26.02.2021 11:00

На Херсонщині цьогорічну кампанію декларування доходів громадян підтримав український співак, музикант і автор пісень, колишній соліст групи «Пара нормальних» Артем Мєх, який народився та виріс у смт Новотроїцьке.

Співак своїм власним прикладом засвідчив високу податкову свідомість під час декларування доходів. Він подав декларацію про свої минулорічні доходи, отримані від концертної діяльності, та самостійно задекларував до сплати податки, що надійдуть до бюджету Чаплинської громади.

Декларацію про майновий стан та доходи співак подав в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, використавши електронний цифровий підпис.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі висловлює свою подяку зірковому земляку за особистий внесок у розвиток рідного селища та запрошує жителів Херсонщини долучитися до кампанії декларування – 2021, і до 1 травня цього року прозвітувати про доходи, отримані в минулому році.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній