Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Відбірковий етап щорічного обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»

Дата: 25.02.2021 16:16

24 лютого 2021 року в дистанційній формі на базі Присиваської сільської ради пройшов відбірковий етап щорічного обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум» (далі - Конкурс), в якому прийняли участь учні закладів загальної середньої освіти громади.

Перше місце зайняла учениця Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гнатовська Єлизавета Володимирівна:

уривок із поеми «Сон» Т.Г. Шевченка:

«Contra spem spero!»(«Без надії сподіваюсь») Лесі Українки:

Друге місце – учениця Іванівської ЗОШ І – ІІ ступенів Чижикова Дар’я Валентинівна:

«Марина» Т.Г. Шевченка:

«Хотіла я піснею стати» Лесі Українки:

Третє місце – учениця Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Посуховська Дарина Валеріївна:

«Сон» («У всякого своя доля»)Т.Г. Шевченка»:

«Contra spem spero Лесі Українки:

06 березня на базі Новокаховського міського Палацу культури від Присиваської територіальної громади візьме участь у щорічному обласному конкурсі читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум» учениця Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гнатовська Єлизавета Володимирівна.

Вітаємо переможців!

Статтю підготувала інспектор

з питань культури, туризму та спорту

Ю.В. Балясна