Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради за січень 2021 року

Дата: 22.02.2021 14:58

У січні 2021 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП) громади прийнято 440 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

Видано довідок – 854, з них:

- склад сім’ї – 51;

- на оформлення соціальної допомоги – 305;

- про реєстрацію/зняття з місця проживання – 20;

- витяг із технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки – 426 ;

- про земельні ділянки – 46;

- на оформлення спадщини – 6;

- 12 по інших адміністративних послугах.

Складено та посвідчено доручень – 20.

Нотаріальна дія – складено та посвідчено заповіт – 11.

Надано жителям громади 325 консультацій. Консультативна допомога здійснювалась з питань: видачі земельних ділянок у власність для ведення ОСГ, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення державної допомоги  на дітей одиноким матерям, державної допомоги при народжені дитини, монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках, призначення та надання житлової субсидії.