Триває Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 10.02.2021 14:31

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (далі - Конкурс) з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості, виявленню, відбору та підтримці талановитої молоді, Головне управління Держпраці у Херсонській області організовує та проводить регіональний тур Конкурсу.

На Конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо. Розмір малюнка не має перевищувати формат А2. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:

1) Назву малюнка.

2) Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.

3) Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.

4) Назву навчального закладу.

5) Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

Згідно умов проведення обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

перша група – від 6 до 10 років;

друга група – від 11 до 14 років;

третя група – від 15 до 18 років.

Малюнки учасникам Конкурсу необхідно надсилати поштою до Головного управління Держпраці у Херсонській області до 25 лютого 2021 року за адресою: 73026, вул. Тираспільська, 1, м. Херсон.

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

На ІІ етапі Конкурсу журі фіналу до 15 квітня 2021 року визначає переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у кожній віковій групі та до Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Детальна інформація про організацію Конкурсу розміщена на сайті редакції журналу «Охорона праці»:

Положення про Конкурс розміщено за посиланням:

Статтю підготувала інспектор з питань освіти

Оксана Мельник