Підсумки проєкту «Соціальна згуртованість через участь молоді»

Дата: 09.02.2021 10:47

В період з листопада 2020 року по січень 2021 року працівники Присиваської сільської ради брали участь в реалізації проєкту «Соціальна згуртованість через участь молоді», започаткованого Програмою розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром. До участі в проєкті було відібрано 10 учасників, серед яких і «Громадський простір» с.Строганівка. Учасниками проєкту також стали молодіжні центри з Київської, Вінницької, Закарпатської, Херсонської, Харківської областей. Мета даного проєкту –  підвищення соціальної згуртованості в громадах, а також сприяння діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Участь команд передбачала залучення до спільної розробки методології програм соціальної згуртованості для локальних молодіжних центрів, а також навчання з використання розробленої методології.

Під час онлайн-заходів обговорювали наступне:

- біорізноманіття соціальної згуртованості,

- вплив участі молоді,

- ефективна комунікація та робота з конфліктом,

- медіаграмотність та ін.

Також в програмі було заплановано проведення 2-х триденних заходів в офлайн форматі протягом грудня 2020 р. та візити з обміну досвідом серед молодіжних центрів — учасників проєкту. Однак через карантинні обмеження та стрімке поширення COVID-19 всі офлайн заходи було трансформовано в онлайн-формат. Для того, щоб учасники змогли віртуально відвідати молодіжні центри, керівництво Програми вирішило залучити професійну команду і відзняти відео про кожного з учасників.

Запрошуємо Вас до перегляду промоційного ролику про «Громадський простір» с.Строганівка: