Запрошуємо відповісти на запитання щодо молодіжної участі у громаді!

Дата: 28.01.2021 10:41

Запрошуємо відповісти на запитання щодо молодіжної участі у громаді. Для цього просимо перейти за відповідними посиланнями:

• Анкета для молодих людей, зокрема молодих лідерів та лідерок (віком від 14 до 35 років) - http://bit.ly/3ou0gqs
  • Анкета для молодіжних працівників та працівниць, тренерів та тренерок неформальної освіти - http://bit.ly/3t0eIKa

Відповіді на цю анкету будуть повністю конфіденційними. Ваше ім’я не буде пов’язане із жодною з Ваших відповідей.

Опитування триватиме до 10 лютого 2021 року. Результати цього дослідження увійдуть до звіту, який включатиме картування потреб місцевої молодіжної політики, базовий аналіз місцевих рівнів участі молоді та пропозиції та рекомендації для розвитку молодіжної політики з акцентом на забезпечення участі молоді та залучення громадян на місцевому рівні. Рекомендації цього звіту будуть доступні після 15 березня 2021 року.

Дослідження відбувається у межах проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки. Офіс Ради Європи в Україні та Присиваська територіальна громада (Херсонська область) у грудні 2020 року підписали заяву, що підтверджує спільні наміри щодо співпраці в межах компоненту «Молоді люди – повноправні громадяни» проєкту «Молодь за демократію в Україні».

У межах компоненту «Молоді люди – повноправні громадяни» заплановано спільну діяльність за участі органів місцевого самоврядування та Ради Європи до листопада 2021 року щодо підтримки змістовної участі молоді на місцевому рівні шляхом перегляду молодіжної політики та впровадження необхідних заходів, використовуючи стандарти  Ради Європи через проведення дослідження молодіжної участі у громадах, проведення заходів з розвитку потенціалу для десяти команд з  громад, надання консультацій для розробки та впровадження у громаді пілотного проєкту, планування подальших кроків та заходів громадами для покращення просування молодіжної участі та громадської активності на місцевому рівні через перегляд молодіжної політики.