Про проведення дистанційного навчання з 11 по 22 січня 2021 року

Дата: 26.01.2021 08:22

У зв’язку із запровадженням в Україні з 8 по 25 січня 2021 р. локдауну відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в закладах загальної середньої освіти Присиваської територіальної громади на цей період було продовжено дистанційну форму навчання.

Сьогодні ми підбиваємо підсумки дистанційного навчання. В період з 11 по 22 січня 2021 року в закладах загальної середньої освіти було проведено 1508 уроків. Слід зазначити, що кожна школа громади забезпечувала наявність та доступність навчальних матеріалів на електронній платформі для дистанційного навчання «Моя школа» та своєчасне оцінювання навчальних досягнень учнів та їх відображення в системі протягом навчального процесу в дистанційній формі.

Для консультування здобувачів освіти та їх батьків з приводу опанування учнями навчальних дисциплін та координації проведення онлайн уроків у синхронному режимі вчителі використовували суміжне програмне забезпечення GoogleClassroom, месенджер Viber та соцмережу Facebook.

Детальна інформація про проведені онлайн уроки в період дистанційного навчання з 11 по 22 січня 2021 р. представлена у таблиці 1.

Таблиця 1.

Назва ЗЗСО

Кількість проведених уроків

з 11 по 22 січня 2021 р.

в програмі «Zoom»

Загальний відсоток онлайн уроків від

навчальної програми закладу

з 11 по 22 січня 2021 р.

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

Разом: