Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Херсонщина: стартувала деклараційна кампанія – 2021

Дата: 14.01.2021 14:30

Дивіться онлайн коментар про старт кампанії декларування доходів громадян, одержаних протягом 2020 року у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/.

15 січня о 09:00 онлайн коментар про те як буде проходити деклараційна кампанія 2021 на Херсонщині.

Наш головний спікер: в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

Гаряча лінія на тему: «Про особливості використання РРО у підприємницькій діяльності»

15 січня 2020 року з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе «гарячу» телефонну лінію на тему: «Про особливості використання РРО у підприємницькій діяльності».

На запитання платників відповідатиме Роман Мальований – управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії: (0552) 32-74-63 або +380667749743.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі