До уваги платників податків! З 1 січня 2021 року введено в дію нові рахунки!

Дата: 12.01.2021 13:07

До уваги платників податків!

З 1 січня 2021 року введено в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що запрацювали нові рахунки для сплати податків, зборів та ЄСВ.

Увага! Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не зараховуються, а повертаються як нез’ясовані надходження.

Оновлені бюджетні рахунки https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Увага! Для переходу на єдиний рахунок для сплати податків та ЄСВ зробіть три прості кроки

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що з 1 січня 2021 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків. Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки.

Перший - через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001.

Другий - отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

Третій - надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів  єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

Платники, які не подали Повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.

Звертаємо увагу, що відмовитися від використання єдиного рахунку можна буде з 1 січня наступного календарного року.