Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

До уваги фізичних та юридичних осіб! Перелік об’єктів нерухомого майна, що може бути взяте в орендне користування І типу

Дата: 05.01.2021 08:48

Присиваська сільська рада, з метою ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади, вивчає попит на вільні об’єкти нерухомого майна (нежитлові приміщення), які можуть бути надані в орендне користування І типу.

Адреса об’єкта (вул.)
Площа об’єкта, м2
Якісні показники
с.Григорівка вул.Пушкіна, 20
30,1
Вбудоване нежитлове  приміщення  на І поверсі двоповерхового будинку
с.Григорівка  вул.Новікова,13
29,7
Вбудоване нежитлове  приміщення, одноповерховій  будівлі ( амбулаторія)
с.Павлівка
 вул.Миру. 6
55,5
Вбудоване нежитлове приміщення на І поверсі двоповерхової будівлі сільського будинку культури
с.Строганівка вул. Шкільна,4
 86,5
Вбудоване нежитлове  приміщення  на І поверсі двоповерхового будинку (адмінбудівля)
с.Строганівка вул. Шкільна,4
168,3
Вбудоване нежитлове  приміщення  на ІІ поверсі двоповерхового будинку (адмінбудівля)
с.Строганівка вул. Шкільна,17
27,6
Вбудоване нежитлове  приміщення  на ІІ поверсі двоповерхового будинку (громадський будинок )
с.Іванівка вул.Центральна,11
27,4
Вбудоване нежитлове  приміщення  на І поверсі двоповерхового будинку  (громадський будинок)
с.Іванівка вул.Центральна,11
205,4
222,3
Вбудоване нежитлове  приміщення  на ІІ поверсі двоповерхового будинку (майновий комплекс)

53,9

Вбудоване нежитлове  приміщення  на І поверсі двоповерхового будинку  (майновий комплекс)

130,7
Окремо розташовані будівлі гаражу

Особи, що зацікавлені в отриманні майна в орендне користування, можуть звертатися за додатковою інформацією в кабінет № 6 Присиваської сільської  ради за адресою с.Григорівка, вул. Пушкіна, 20  та/або за тел. 067-165-54-98.