Розвиток туристичної інфраструктури в Присиваській ТГ

Дата: 30.12.2020 15:05

В Присиваській ТГ триває реалізація проєкту «Розвиток туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу». Проєкт реалізується в рамках конкурсу місцевих ініціатив проєкту «Місцевий соціально-економічний розвиток», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією.

Метою проєкту є створення креативної економіки в громаді, організація туристичного дозвілля, удосконалення якості надання послуг в сфері туризму. В громаді недостатньо розвинена туристична інфраструктура, відсутнє ознакування і маркування туристичних маршрутів. Як результат – непроінформованість туристів про місцеві туристичні локації та інші об'єкти туристичної інфраструктури, труднощі в орієнтуванні на незнайомій місцевості. Також відсутність пропозицій для організації дозвілля значно зменшує туристичну привабливість громади. Реалізувавши цей проєкт, туристична сфера громади вийде на новий якісніший рівень надання послуг туристам та гостям Присиваської ТГ, збільшиться кількість пропозицій для проведення дозвілля.

Наразі за грантові кошти ПРООН триває облаштування велозупинок в селах Григорівка та Іванівка. Вже отримали 10 спортивних велосипедів. Також планується придбати сцену, альтанки для встановлення біля туристичних локацій, катамаран, розробити знакування та маркування території (бігборди, знаки, таблички тощо).

Проєкт по розвитку туристичної інфрастуктури Присиваської ТГ є актуальним для громади та дуже цікавим, так як являється комплексним, принесе багато змін на краще та має багато суттєвих кількісних та якісних показників:

- благоустрій та осучаснення території населених пунктів ТГ;

- ознакування та маркування територіальної громади;

- додаткові пропозиції для туристів та гостей громади;

- створення нових робочих місць та можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу;

- збільшення надходжень до місцевого бюджету;

- промоція та популяризація Присиваської територіальної громади.

Про хід реалізації проєкту будемо інформувати на офіційному веб-сайті громади.

Далі буде;))))