Перемог багато не буває!

Дата: 29.12.2020 09:01

Підбито підсумки Всеукраїнського молодіжного конкурсу інноваційних проектів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ, що відбувався за ініціативи ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», ГС «Національна туристична організація України» та за підтримки ДАРТ. Від Присиваської сільської ради для участі було подано дві проектні заявки. Під час першого відбіркового етапу протягом жовтня-листопада 2020 року конкурсна комісія розглядала та оцінювала унікальні проектні ідеї у п’яти номінаціях конкурсу згідно критеріїв цілісності та довершеності ідеї проекту, його оригінальності та інноваційності, обґрунтованому та вимірюваному ефекту від реалізації, практичної значущості тощо. Проекти було поділено за п’ятьма тематичними номінаціями. Найкращі роботи, а це 13 заявок з 8 областей, було обрано для участі у другому етапі конкурсу – живому представленні ідей.

8 грудня відбувся Фінал конкурсу в он-лайн форматі, де учасники-фіналісти представляли свої проекти перед журі та боролися за призові місця. Проект Присиваської сільської ради «Запровадження креативної економіки в туризмі» переміг в номінації 1.Створення та розвиток об’єктів сільського зеленого туризму. Всі учасники фіналу отримали сертифікати, а переможці отримали можливість особисто зустрітись із головою державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів. І хоча, через епідситуацію, 28 грудня зустріч відбувалася в режимі он-лайн, всі переможці змогли поставити важливі питання, представити свої проекти та отримати цінні поради, щодо їх доопрацювання та реалізації. Пані Мар’яна подякувала всім за участь в Конкурсі та пообіцяла сприяти в пошуку шляхів втілення проектів-конкурсантів.