Про проведення дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Присиваської ТГ

Дата: 24.12.2020 20:20

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Присиваської ТГ з 23 листопада 2020 року в закладах загальної середньої освіти була запроваджена дистанційна форма освітнього процесу.

Під час дистанційного навчання кожна школа громади забезпечувала наявність та доступність навчальних матеріалів на електронній платформі для дистанційного навчання «Моя школа», своєчасне оцінювання навчальних досягнень учнів та їх відображення в системі протягом навчального процесу в дистанційній формі. Слід зазначити, що організація освітнього процесу в дистанційному форматі передбачає забезпечення регулярної та змістовної взаємодії вчителів з учнями. Тому вчителі ЗЗСО використовували у своїй роботі суміжне програмне забезпечення «Zoom», за допомогою якого у форматі відео-конференцій проводилися навчальні заняття у синхронному режимі. Для кращої організації дистанційного навчання деякі вчителі використовували сервіс для дистанційного навчання Google Classroom. Для проведення консультування здобувачів освіти та їхніх батьків з приводу опанування учнями навчальних дисциплін та координації проведення онлайн уроків у синхронному режимі використовувались також месенджер Viber, групи шкіл в соцмережі Facebook та ін.

Відповідно до наданих звітів про проведення онлайн уроків в закладах загальної середньої освіти з 23 листопада по 24 грудня 2020 р. був проведений аналіз щодо кількості проведених онлайн уроків у синхронному режимі за допомогою програмного забезпечення «Zoom».

Детальна інформація про проведені онлайн уроки в період дистанційного навчання з 23 листопада по 24 грудня 2020 р. представлена у таблиці 1.

Таблиця 1.

Назва ЗЗСО

Кількість проведених уроків з

23 листопада по 24 грудня 2020 р.

в програмі «Zoom»

Загальний відсоток онлайн уроків від навчальної програми закладу

з 23 листопада по 24 грудня 2020 р.

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

Разом:

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Мельник О. М.