Повідомлення про приведення тарифу на послуги централізованого водопостачання у відповідність до «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

Дата: 17.12.2020 19:08

Повідомлення про приведення тарифу на послуги централізованого водопостачання

у відповідність до «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 p.

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Струмок» Присиваської сільської ради оголошує про намір приведення до відповідності тарифу на послуги для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання  (фізичні та юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання), з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та надання послуги водопостачання, у відповідність до  «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869; керуючись п. 2 ч. 3 ст. 4, ч. 1 ст. 10 Закону України «Про житлово – комунальні послуги»; п/п 2 п. «а»  ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  «Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 № 130.

Нижче в таблиці наведена економічно обґрунтована структура тарифу.

Структура тарифу на централізоване водопостачання з 01.01.2021

Витрати операційної діяльності

9,00

Витрати виробничої с/в послуг

6,59

прямі матеріальні витрати:

4,72

-електроенергія

2,02

-ПММ

0,58

-прямі витрати на оплату праці

1,12

-інші прямі витрати

0,20

-нарахування на з/п

0,25

-матеріали на утримання

0,55

-загальновиробничі витрати

1,87

Адміністративні витрати

2,36

Витрати за збутом послуг

0,05

ПДВ 20 %

1,80

10,80

Заяви з пропозиціями та зауваженнями від фізичних та юридичних осіб, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання, приймаються до 23 грудня 2020 року з 08:00 до 17:15 ( перерва на обід з 12.00 до 13.00) за адресою: вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, адміністративна будівля сільської ради, офіс КП «Струмок» або за електронною адресою komunhosg@meta.ua .

З повагою,

адміністрація комунального підприємства «Струмок».