Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

№ 6. Іванівська коса затоки Сиваш

Дата: 17.12.2020 09:11

Неймовірними пейзажами славиться Іванівська коса затоки Сиваш, що розташована біля села Іванівка. Це місце ще називають Іванівським морем, а географічна назва – мис Березіна.

Іванівська коса - місце яке вражає своєю красою. Тут голуба блакить неба непомітно переходить в рожеву гладь води. Здається що білі хмаринки пливуть в рожевому морі. Місцеві пейзажі схожі на інопланетні – марсіанські.

Місцями соляні кристали збиваються, утворюючи справжні «сталактити». Білосніжний берег та рожеве озеро справляють незабутнє враження, перетворюючи цю частину Сивашу на один з наймальовничіших та найзагадковіших куточків України. Саме сюди туристи їдуть за неймовірними фото, влаштовують сімейні фотосесії, дехто навіть весільні. Це рай для тих, хто шукає унікальні локації для оригінальних світлин.

Рожева вода та грязі тут мають такі ж цілющі властивості, що і на Лемурійському озері.