№ 5. Місце для спостереження за перелітними птахами на ставках біля с.Строганівка

Дата: 17.12.2020 09:12

Це місце – справжня знахідка для орнітологів, зоологів та просто фотолюбителів чи художників.

Строганівські стави розташовані неподалік центра с.Строганівка та набирають популярності через те, що є локацією скупчення різноманітних птахів, як перелітних, так і осілих. Весь простір над ставками і болотами сповнений пташинними голосами. Там перебувають навіть птахи, що занесені до Червоної книги України, кулик довгоніг, побережник малий, кулик сорока, шилодзьобка, коровайка, косарі, огар, чернь червонодзьоба, рожеві пелікани та багато інших.

Наповнюються стави підземними артезіанськими водами. Глибина їх приблизно 1 метр. Пейзажі навколо ставків просто вражають своєю красою: на березі утворились заростi очерету, які посерединi ставу сформували подоби острiвцiв. Саме там ховається вдень все водоплавне птаство.