Проведення онлайн наради з начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Дата: 16.12.2020 15:28

У зв’язку зі зверненнями батьків здобувачів освіти закладів освіти Присиваської територіальної громади, 15 грудня 2020 року о 16.00 за допомогою програми  «Zoom» була проведена онлайн нарада з начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту та директорами, вчителями закладів загальної середньої освіти, представниками батьківського комітету. В ході онлайн наради обговорювалися питання організації дистанційного навчання в період карантинних обмежень, а також роз’яснення стосовно епідеміологічної ситуації на території громади. У форматі «питання-відповідь» начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту були роз’яснені причини переходу закладів освіти Присиваської ТГ на дистанційну форму навчання. Також в ході наради було здійснено опитування батьків щодо якості  дистанційного навчання, а саме про систематичність і кількість проведених онлайн уроків. В результаті опитування було виявлено, що механізм комунікації та взаємодії між батьками та класними керівниками  потребує корегування. Також була виявлена необхідність проведення роз’яснювальної роботи директорами закладів освіти з педагогічними колективами закладів освіти щодо систематизації освітньої діяльності у дистанційному режимі.

У разі виникнення питань щодо організації дистанційної освіти, її синхронності, наповнення та змісту, просимо звертатися до начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнієнка Євгенія Михайловича за номером телефону 0968036246.

Статтю підготував начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнієнко Є. М.