День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 09:36

Сьогодні в Україні відзначають День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день вшановують ліквідаторів цієї страшної катастрофи, яка на довгі роки залишиться в пам’яті... Жертвуючи своїми життями та здоров’ям, ліквідатори доклали багато зусиль для локалізації аварії та порятунку світу від радіаційного забруднення.  Ми безмежно вдячні цілому поколінню наших громадян, які врятували майбутнє для своїх нащадків. Вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість і мужність.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя задля порятунку своєї землі. Вічна пам’ять.

Висловлюємо повагу ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають на території Присиваської територіальної громади, що, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Щиро бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

З повагою,

сільський голова Присиваської територіальної громади

Кліщевський С. О., сільські депутати, члени виконавчого

комітету та працівники апарату сільської ради.