Підсумки тижня: закупили дидактичні матеріали та дошки в заклади освіти
Дата: 11.12.2020 16:35
Кількість переглядів: 553
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/6ad4023f83c721a978e3a5ee004f47ba.jpg)
Цього тижня заклади загальної середньої освіти Присиваської територіальної громади отримали дидактичні матеріали та дошки, що стануть необхідними у подальшому навчанні та опануванні шкільної програми.
Закупівля дидактичного матеріалу здійснювалась за кошти субвенції НУШ та місцевого бюджету на суму 12 455 грн., дошки для навчальних кабінетів закуплені за рахунок коштів з місцевого бюджету на суму 28 495 грн.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/aa55b27b9c6c58eeb523152ddab2653f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/bbe0b60073e0ae03d6563030a2016d96.jpg)
« повернутися