3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Дата: 03.12.2020 14:32

Вже багато років в Україні відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами. Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі осіб з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Саме цей день об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку Ви проявляєте, Ваша цілеспрямованість, вміння досягати поставленої мети слугують прикладом безмежних людських можливостей, мужності та оптимізму для всіх!

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя і достатку у ваших оселях та бадьорості духу у всіх життєвих випробуваннях. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Також в цей день хочемо подякувати тим людям, які не стоять осторонь, надають допомогу та підтримку людям з особливими потребами. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх Ваших справах!

З повагою, сільський голова Присиваської ТГ

Сергій Олександрович Кліщевський, депутати

та члени виконавчого комітету сільської ради