Представники ЦНАПу громади взяли участь в онлайн-конференції «Протидія корупції на місцевому рівні»

Дата: 27.11.2020 14:26

27 листопада 2020 року представники ЦНАПу Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ взяли участь в онлайн-конференції «Протидія корупції на місцевому рівні».

Спікерами заходу були:

- Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації України;

- Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва ЄС в Україні;

- Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida;

- Олександр Новіков, голова НАЗК;

- Ярослав Юрчишин, заступник голови Комітету ВРУ з антикорупційної політики;

- Дмитро Калмиков, керівник Департаменту антикорупційної політики НАЗК;

- Лариса Карп’як, керівниця ЦНАП у м.Луцьк;

- Богдан Бойко, експерт з питань громадянського суспільства та місцевого самоврядування антикорупційної ініціативи ЄС EUACI.

Під час онлайн заходу презентовано Посібник «Як створити ЦНАП, вільний від корупції». Посібник, розроблений провідними українськими та шведськими експертами у сфері протидії корупції та покращення якості надання адміністративних послуг, зібрав практичні поради та рекомендації щодо прозорості та запобігання корупційним ризикам на всіх етапах створення та функціонування ЦНАП.

Під час заходу обговорено державну політику у сфері запобігання корупції; поради Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні щодо зміцнення спроможності публічних антикорупційних органів насамперед у малих громадах; досвід громад у впровадженні антикорупційних інструментів.