Покращення матеріально-технічної бази закладів дошкільної та загальної середньої освіти
Дата: 23.11.2020 15:56
Кількість переглядів: 624
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/d3800013d9f6fd014b8da74f544c3824.jpg)
19 листопада 2020 року завідуючі дитячими дошкільними закладами Григорівської сільської ради отримали засоби для забезпечення санітарно-гігієнічного догляду за приміщеннями дитячих садків. На загальну суму 3 859,85 грн. з місцевого бюджету було закуплено паперові рушники, рідке мило, пральний порошок та пакети для сміття. Для забезпечення епідеміологічної безпеки закладам дошкільної освіти за кошти бюджету громади у розмірі 4 500 грн. було закуплено рукавички та медичні маски.
Для покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти громади, у рамках реформи Міністерства освіти і науки «Нова українська школа» за кошти субвенції НУШ та співфінансування з місцевого бюджету були закуплені принтери для 1 класів на суму 39 200 тис. грн. Також школи отримали 12 планшетів від ЄС ПРОООН у рамках конкурсу «Місцеві ініціативи».
« повернутися