Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Дата: 20.11.2020 13:15

Відповідно до Постанови Присиваської сільської територіальної виборчої комісії від 20.11.2020 року №65  «Про скликання першої сесії новообраної Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області», повідомляємо про проведення першої  сесії  VIII скликання сільської ради, що відбудеться 24 листопада 2020 року о 10:00 год у приміщенні сільської ради за адресою вул.Пушкіна, 20, с.Григорівка.

Постанова Присиваської сільської територіальної виборчої комісії від 20.11.2020 року №65 "Про скликання першої сесії новообраної Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області".