На соціальні видатки роботодавці Чаплинського району перерахували 91 мільйон гривень ЄСВ

Дата: 16.11.2020 16:02

Протягом січня - жовтня 2020 року бізнесмени - роботодавці Чаплинського району перерахували до пенсійного та соціальних фондів 91 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 10 млн гривень більше минулорічного показника.

У жовтні поточного року страхувальники перерахували 10,2 млн гривень єдиного внеску.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску мешканці селища отримують пенсії, виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи  професійних захворювань. Саме тому фахівці управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі приділяють значну увагу контролю за дотриманням роботодавцями та підприємцями своєчасної сплати єдиного соціального внеску. Адже це не лише конституційний обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного найманого працівника.

Нагадаємо, на вебпорталі ДПС України працює онлайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.