Переваги роботи нового водопроводу в с.Григорівка

Дата: 06.11.2020 08:35

Комунальним підприємством  «Струмок»  в жовтні 2020 року було проведено добовий аналіз споживання питної води свердловин, які обслуговують старий та новий водогони.

Свердловина по вулиці Таврійській, що здійснює подачу води по старому водопроводу (вул.Ушакова, Камінського, Таврійська), обслуговує 95 абонентів та підіймає в середньому  122 куба води за добу (за місяць 3600-3700 кубів).

Свердловина Центральна, яка здійснює водопостачання по новому водогону (вул.Кутузова, Кузнечна, пров.Виноградний, Паркова, Пушкіна, Шкільна, Чехова, Молодіжна, просп.Миру, просп.Новікова, пров.Миру), обслуговує 298 абонентів та  підіймає в середньому 100 кубів води за добу (за місяць 3000 кубів).

Проаналізувавши наведені вище показники, бачимо, що 95 абонентів, які підключені до старого водопроводу та мають воду по кілька годин/добу, споживають за добу більше води, ніж 298 абонентів, що користуються новим водопроводом цілодобово. Адже через зношеність старого водопроводу та часті пориви значна частина піднятої води не використовується за цільовим призначенням.