Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Скриньки довіри в школах громади

Дата: 04.11.2020 13:09

З метою вивчення та покращення навчального процесу, оперативного реагування на пропозиції та зауваження учнів, батьків та вчителів у мережі закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради було встановлено скриньки довіри. Пропозиції та зауваження можна надавати на умовах повної анонімності.

Опрацювання пропозицій та повідомлень відбуватиметься кожного 5 числа місяця і буде оприлюднюватись на офіційному сайті громади. Просимо вас відповідально поставитись до ініціативи відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Лише за співпраці і активного діалогу з громадою, ми можемо змінювати наше життя на краще.