Скриньки довіри в школах громади
Дата: 04.11.2020 13:09
Кількість переглядів: 1791
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/36bb0144e99cf5c2e6e97805674aeedc.jpg)
З метою вивчення та покращення навчального процесу, оперативного реагування на пропозиції та зауваження учнів, батьків та вчителів у мережі закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради було встановлено скриньки довіри. Пропозиції та зауваження можна надавати на умовах повної анонімності.
Опрацювання пропозицій та повідомлень відбуватиметься кожного 5 числа місяця і буде оприлюднюватись на офіційному сайті громади. Просимо вас відповідально поставитись до ініціативи відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту. Лише за співпраці і активного діалогу з громадою, ми можемо змінювати наше життя на краще.
« повернутися