Консультує заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на тему: “Платникам ПДВ: особливості заповнення таблиць даних”

Дата: 03.11.2020 14:02

06 листопада 2020 року з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе “гарячу” телефонну лінію на тему: “Платникам ПДВ: особливості заповнення таблиць даних”.

На запитання платників відповідатиме Наталія Невдах – заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером “гарячої” телефонної лінії: (0552) 42-76-04.

ДПС спрощено та прискорено процес зняття з обліку ФОПів

Державна податкова служба України активізувала роботу щодо зняття з обліку фізичних осіб – підприємців, які припинили підприємницьку діяльність.

Так, станом на сьогодні близько 452 тис. платників податків – фізичних осіб, які не здійснювали підприємницьку або незалежну професійну діяльність та не мають податкових ризиків, очікують зняття з податкового обліку більше трьох років.

Для оптимізації процесу зняття з обліку без проведення перевірки ФОПів, які фактично не здійснювали господарську діяльність, ДПС затверджено методичні рекомендації. Це спрощує та прискорює механізм припинення діяльності таких платників.

У рекомендаціях визначено механізм організації роботи комісій з розгляду питань доцільності/недоцільності проведення перевірок фізичних осіб та форму висновку доперевірочного аналізу щодо недоцільності проведення перевірки.

За два останні тижні вересня 2020 року більше 8 тис. фізичних осіб зняті з обліку в контролюючих органах без проведення документальних перевірок.

Робота зі зняття з податкового обліку платників податків – фізичних осіб, які подали заяви на припинення та не мають боргів перед державою, триває.