Впровадження комплексної послуги «єМалятко» в Присиваській ОТГ

Дата: 20.10.2020 13:17

Григорівською сільською радою проводиться робота з державним підприємством «Дія» щодо підключення працівників ЦНАП Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади та віддалених робочих місць в 3 старостинських округах до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, що надасть можливість надавати на місцях комплексну послугу для батьків новонароджених дітей - «єМалятко».

Після отримання працівниками ЦНАПу доступу до веб-порталу молодим батькам будуть доступні 10 послуг, з них: 2 базових (обов'язкових) та 8 на вибір.

Базові послуги:

- державна реєстрація народження;

- визначення походження дитини (якщо батьки не перебувають у шлюбі). У свідоцтві про народження буде вказана інформація про батьків малюка.

Послуги на вибір:

- призначення допомоги при народженні. Розмір допомоги становить 41280 грн: 10320 грн виплачуються одноразово, решта суми - по 860 грн щомісячно протягом трьох років;

- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. Податковий номер дитини буде внесено до свідоцтва про народження;

- призначення допомоги багатодітним сім’ям. На третю і кожну наступну дитину в сім'ї батьки отримують по 1700 грн щомісячно до досягнення нею 6 років;

- реєстрація місця проживання дитини. Батьки повинні зареєструвати місце проживання дитини протягом трьох місяців з дня її народження. Дитина віком до 14 років може бути зареєстрована лише за місцем проживання батьків (або одного з них);

- присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). Номер буде внесено до свідоцтва про народження;

- визначення належності дитини до громадянства України. Дитина матиме українське громадянство лише в тому разі, якщо її батьки є громадянами України та інформація про них (або одного з них) внесена до Єдиного державного демографічного реєстру.

- внесення відомостей про дитину до електронного Реєстру пацієнтів;

- оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

Впровадження сервісу єМалятко дозволяє спростити процедуру отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини!