28 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ — 76-ТА РІЧНИЦЯ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ З УКРАЇНИ

Дата: 28.10.2020 16:24

28 жовтня 2020 року Україна відзначає 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України.

Вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як Червоної армії, так і українського визвольного руху (ОУН та УПА). Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й в лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії і Франції, на Далекому Сході та на Тихоокеанському театрі воєнних дій. Ми маємо пам’ятати усіх.

Вигнання нацистів з України стало можливим завдяки об’єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних антинацистських рухів. Спільна перемога не була б можливою без спільних зусиль.

На боці антигітлерівської коаліції на фронтах Другої світової війни боролося дуже багато українців.

Вигнання нацистів з території України та подальша перемога країн-учасників антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та повалення нациського режиму у Німеччині, свідчить про те, що війна завжди закінчується у столиці агресора.

28 жовтня в Присиваській ОТГ вшанували пам’ять героїв-визволителів покладанням квітів до пам’ятників загиблим воїнам–односельчанам.

Ми пам'ятаємо тих, завдяки кому це сталося, тих, хто віддав своє життя за мирне небо у війні з окупантами. Ці страшні події залишаться на сторінках історії назавжди, а героїчні подвиги українського народу - в наших серцях та пам’яті.

Також хочемо привітати з цим пам’ятним днем ветеранів Другої світової війни та всіх жителів Присиваської ОТГ і побажати здоров’я, злагоди і порозуміння в родинах, мирного та чистого неба.

З повагою,

Григорівський сільський голова Присиваської ОТГ

Сергій Олександрович Кліщевський, депутати

та члени виконавчого комітету сільської ради.