Де оживає історія рідного краю: музей в с.Григорівка Присиваської ОТГ

Дата: 27.10.2020 14:04

З початку 2020 року в Григорівському Будинку культури розпочав роботу краєзнавчий музей. Павло Робак, який став ініціатором створення такого музею, підійшов творчо та неординарно до оформлення приміщень. Зустрічає відвідувачів радянський солдат у засідці, озброєний кулеметом та гранатами. Далі на стінах зображено стару карту нашого краю. В приміщенні на першому поверсі встановлено стелажі з експонатами різних часів.Тут можна ознайомитися з унікальними археологічними артефактами – посудом, жіночими прикрасами, предметами побуту та культу наших пращурів і зразками зброї.

На сходовій клітині ми поринаємо в історію розвитку села Григорівка:  там розміщені фото, на яких зображені будівлі села та інші цікаві фотоматеріали з історії нашого краю.

Біля входу в кімнату на другому поверсі можна побачити зображення, що ілюструє виникнення Лемурійського озера внаслідок падіння літака. В кімнаті, що поруч, завершено ремонтні роботи. Павлом Робаком було створено експозицію старовинної кімнати в українському стилі. Тут також планується встановити стелажі для експонування предметів радянських часів.

Кожен день з’являються нові експонати, за що велика дяка небайдужим жителям, які надають їх до музею. Якщо Ви маєте цікаві речі і готові віддати їх для музею, просимо звертатись до Павла Робака в Григорівський сільський Будинок культури.